Přijďte na Husovo náměstí oslavit Den Země

Přijďte na Husovo náměstí oslavit Den Země 1

V rámci oslav Dne Země se ve čtvrtek 18. dubna od 9:00 do 12:00 na Husově náměstí uskuteční tradiční informační kampaň na podporu ochrany životního prostředí. Jednotlivé organizace zde ve svých stáncích budou prezentovat svoje činnosti.

Na Husově náměstí se představí mimo jiné Vojenské lesy a statky ČR,  Lesy České republiky, Správa chráněné krajinné oblasti Český kras, Křivoklátsko, Brdy Správa jeskyní ČR, Koněpruské jeskyně a Dům přírody Českého krasu, Muzeum Českého krasu, Dům dětí a mládeže Beroun, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Hořovice a firmy Elektrowin a EKO-KOM. Návštěvníci se mohou těšit na zajímavé soutěže a informace, které se váží k životnímu prostředí.  Akce je určena pro širokou veřejnost a my se těšíme na vaši účast.

Datum vložení: 17. 4. 2024 10:10
Datum poslední aktualizace: 17. 4. 2024 13:14